Metaverse

Metaverse insanların, yerlerin ve şeylerin, dijitalleşmesidir. Başka bir deyişle, dijital nesnelerle temsil edilen, avatarların arkasında “gerçek” insanlarla, “dijital bir dünya”dır. Kullanıcıların dijital bir evrende “yaşadığı” sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik de dahil olmak üzere teknolojinin birden çok öğesinin birleşimidir.

Gerçek zamanlı 3D teknolojilerindeki son gelişmeler bilgisayarlardan tam etkileşimli sanal ortamların oluşturulmasına ve görüntülenmesine izin veriyor. Metaverse’in

bir parçası olan ve gerçekliği olmayan etkileşimli sanal ortamda pencere açabilir, topa vurabilir, metrelerce yüksekten atlayabilir, okyanustaki en büyük balinayla yüzebilir hatta konuşabilirsiniz. Metaverse’in üç boyutlu sanal dünyaları, katılımcıların doğal ve etkili bir şekilde öğrenmesine, yeni insanlarla tanışmasına, etkileşimde bulunmasına yardımcı olan gerçek alan hissi sunar.

Konusunda uzman ve yetenekli sanatçıların ve tasarımcıların bu zengin sanal ortamları yaratması mümkün. Etkileşimli sanal dünyalara özgü hem pratik hem de estetik konuların farkında olarak, eşsiz ve gerçek algısı yaratan tasarımlar güçlü partnerlerimizin işi.

Yeni bir dünya ile tanışın! Sizi Bekliyoruz..

Tecrübeli ortaklarımızla size hizmet vermeye hazırız.