Oyunun Kuralları Değişti

Şirketimiz, teknoloji ve yazılım dünyasında uzun yıllar boyunca yer almış bilgi ve network sahibi olan Gülşah Akın tarafından kurulmuştur. Türk bilişim firmalarının menajerliğini üstlenmek üzere uzmanlaşmış, referansları tarafımızca teyit edilmiş, ticari kayıtlara sahip ve ahlaki değerlere önem veren bir yaklaşımla faaliyet göstermekteyiz.

Alanında uzman firmaları lokal ve global marka ve projelerle bir araya getirerek, projelerin süreç yönetimini üstleniyor ve bilişim sektörünü daha anlaşılır kılıyoruz. İşbirlikçi bilişim firmalarımızın hassas ve özel projeler üzerinde çalıştığını ve bu projelerin dünyayı değiştirebilecek potansiyele sahip olduğunu vurguluyoruz. 

Proje sahipleri, bilişim firmaları ve markalar arasında güçlü bir  proje odaklı ilişkinin oluşmasını sağlayarak, projelerin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını temin ediyoruz.

Bu yaklaşımla, karşılıklı fayda sağlarken aynı zamanda zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyoruz ve projelerin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına imkan veriyoruz.

İşimiz hakkında daha fazlasını sormaktan çekinmeyin!

E-Bültenimize Şimdi Katılın

    KEEP IN TOUCH

    in-50x50
    fb-50x50
    tw-50x50
    ins-50x50